Termostar Kombi Servisi

Termostar Kombi Servisi 0212 441 02 41

  • resim var

Termostar Kombi Servisi

Termostar kombi servisi olarak kombilerin her tür bakımını yapıyor, parça değişimleri ve bakımına bir yıl garanti veriyoruz. En ekonomik fiyatlarla hizmet veren Termostar kombi servisi, yerinde ve hızlı hizmetleri ile sektörün önde gelen firmasıdır. Kombilerin ömrünü uzatan Termostar kombi servisi, işinin ehli teknisyenlerimiz tarafından tamir, bakım ve parça değişimi ile kombilerin performansını arttırmaktadır.

 

Fan motorundan brülöre, emniyet kontrollerinden peteklere kadar tüm kontrol ve bakımları yapan Termostar kombi servisi, daha az enerji ile daha fazla ısınmanızı sağlamaktadır. Senelik kombi bakımlarında bir numara olan Termostar servisi, bozulan gaz ayarlarının yapılmasından ateşleme elektrotlarına kadar kombilerin tüm parçalarına müdahale etmektedir. Aynı zamanda yedek parça temini konusunda da oldukça ekonomik fiyatlar ile sizlere yardımcı olmaktayız.

 

Termostar kombi bakımında yapılanlar;

 - Fan motoru temizliği ve kontrolü yapılır.

 - Genleşme tankının basınç kontrolleri yapılır.

 - Brülor temizliği yapılır.

 - Gaz basıncı ve yanma değerleri kontrol edilir.

 - Kalorifer dönüş filtre ve sirkülasyon pompaları kontrol edilir.

 - Gaz kaçağının olup olmadığı kontrol edilir.

 - Ateşleme elektrotları temizlenir.

 - Kalorifer pislik tutucu filtreler temizlenir.

 

 Periyodik bakımlarını uzman teknikerleri ile en güvenilir şekilde yapan Termostar servisi, kışı rahat geçirmenizi ve daha az para ile daha çok ısınmanızı sağlamaktadır.

 

Zorunlu olmasa da yılda bir kez yapılması önerilen kombi bakımlarında yılların tecrübesi ile adından söz ettiren Termostar kombi servisi, doğalgazdan tasarruf etmenizi sağlayarak daha fazla ısınmanızı sağlamaktadır. Bakımdan sonraki doğalgaz faturalarınızda düşüş sağlayan servisimiz, kombilerinizin verimliliğini arttırmaktadır.

 

Sultangazi servisi olarak bölgesinde ilk sırada yer alan firmamız 7/24 hizmet vermektedir. Tüm çağrılara zamanında cevap veren Termostar kombi servisi, alanında eğitimli ekibi ile Sultangazi servisi olarak müşterilerine güven vermektedir.

Termostar kombi servisi olarak yılların verdiği tecrübe ve ustalıkla en güvenilir ve en ekonomik hizmetlerle müşteri sayımızı arttırmaya devam ediyoruz. Kombilerin kışa girmeden periyodik bakım ve varsa onarımına bakan Termostar kombi servisi, her biri eğitim sertifikalı ve işinde usta teknikerlerle çalışmaktadır.

 

Kombi bakımında önemli olan noktaları çok iyi bilen ve yerinde hizmet veren Termostar kombi servisi, zamanında ve güvenilir hizmetleri ile göz doldurmaktadır. Daha az yakara daha çok ısınmanın mümkün olduğunu bilen firmamız, gerekli tüm bakım ve onarım hizmetlerini vermekte, değiştirilen parça ve hizmetine bir yıl garanti vermektedir

 

 Termostar kombi bakımında:

 - Fan motoru temizliği ve kontrolü

 - Genleşme tankının basınç kontrolleri

 - Brülor temizliği

 - Gaz basıncı ve yanma değerlerinin kontrolü

 - Kalorifer dönüş filtre ve sirkülasyon pompaları kontrolü

 - Gaz kaçağının olup olmadığı kontrolü

 - Ateşleme elektrotları temizliği

 - Kalorifer pislik tutucu filtrelerin temizliği

 

Periyodik bakımlarını uzman kadrosu ile en güvenilir ve en seri şekilde yapan Termostar kombi servisi 7/24 hizmet sunarak tüm çağrılara yetişmektedir. Kombilerin yanma veriminin önemli olduğu kış aylarında, kalorifer dönüş hattındaki filtrenin temizlenmesi peteklerin çok daha iyi ısınmasını sağlamaktadır. Kombilerden peteklere tüm bakım ve onarım işini en mükemmel şekilde yapan Termostar kombi servisi, yakıttan tasarruf ederek daha az doğalgaz faturası ödemenizi sağlamaktadır.

 

 Özellikle uzun yıllar kullanılan veya uzun zaman kullanılmayan kombilerin bakımının ihmal edilmemesi gerekmektedir. İşin ehli bir firma ile çalışılmalı, kombilerin performansı arttırılmalıdır. Peteklerin çok iyi ısınması ve doğalgaz faturasının kabarmaması için kombi bakımları her yıl düzenli yaptırılmalıdır. İstanbul Avrupa bölgesinin en usta kombi servisi olarak müşteri memnuniyetini her zaman en üst sıralarda tutmaya devam ediyoruz.

      Termostar Kombi Servisi Bölgeleri