Eca Kombi Servisi (0212 441 02 41)

Eca Kombi Servisi : 0212 441 02 41

  • resim var

Eca Kombi Servisi

 

Her yıl bir kez yaptırılan kombi bakımlarında,Eca Kombi Servisi en güvenli ve hızlı bakım ve onarım hizmetini sunmaktadır. Uzman kadrosu ve teknik altyapısı ile kombilerin ihtiyacı olan tüm bakımları yapan Eca Kombi Servisi, kışın kombinizden maksimum verimi alabilmeniz için gerekli tüm bakım ve parça değişimini en kısa sürede yaparak teslim etmektedir.

 

Eca Kombi Servisi, bölgesinde en hızlı ulaşılabilen ve en iyi hizmet alınabilen bir firmadır. Doğalgaz faturalarını kabartan ve peteklerin yeterince ısınmasına engel olan tüm sorunları halleden,Eca Kombi Servisi kışı konforlu ve rahat geçirmenizi sağlamakta ve enerji tasarrufu ile faturalarınızın kabarmasını engellemektedir.

 

Daha az fatura ödeyerek daha çok ısınmanızı sağlayan bakımları yapan Eca Kombi Servisi, olası arızaların önüne geçerek kötü sürprizleri engellemektedir. Arızalanmadan yapılan bakımlarda kombilerinizin zarar görmesini engelleyen,Eca Kombi Servisi periyodik bakımların ihmal edilmemesini önermektedir.

 

Kombilerini verimini en üst seviyeye çıkaran Ariston Kombi Servisi, kışı sıcacık bir ortamda ve en aza indirgenmiş faturalarla geçirmenize olanak sağlamaktadır. Kombilerin yanma verimini arttırarak daha iyi ısınmayı sağlayan bir bakım yapan Eca Kombi Servisi, peteklerin iyi ısınıp ısınmadığını da kontrol etmektedir.

 

 Periyodik kombi bakımının önemi

 - Kombilerin performansını arttırır.

 - Doğalgazdan tasarruf etmeyi sağlar.

 - Kombilerin ömrünü uzatır.

 - Daha iyi ısınmayı sağlar.

 - Olası ciddi arızaların önüne geçer..

 Genelde kış ayına girerken kombi bakımlarını yapan Ariston kombi servisi, Eca marka kombilerin periyodik bakımlarını yaparak doğalgazdan tasarruf etmenizi ve daha konforlu ısınmanızı sağlamaktadır. Eca kombi servisi ile çalışarak, daha az doğalgaz harcayıp daha fazla ısınmanız mümkündür. Kışı rahat geçirmek ve kombinizin performansını yükseltmek için yılda bir kez Eca kombi servisi ile irtibata geçin.

 

Uzun zaman çalıştırılmayan kombilerin de mutlaka gözden geçirilmesi ve bakımının yapılması gerekmektedir.Eca Kombi Servisi uzun süre çalıştırmadığınız kombilerinizin parçalarını da kontrol ederek gerekli bakımı yapmaktadır. Bakımı ihmal edilen kombilerin çok daha fazla doğalgaz tüketeceği unutulmamalıdır.  Eca Kombi Servisi en iyi bakımı yaparak sizleri kabarık doğalgaz faturalarından kurtarmaktadır.

.

 - Kombi su seviyesi ve seviye tutarlılık fonksiyonu kontrol edilmelidir

 Kombi bakımlarında dikkat edilmesi gereken konular;

 

 - Kombi mekanizmasının içinde ısı ileten parçaların tozlanıp tozlanmadığı kontrol edilmelidir.

 - Kombilerin elektrik bağlantıları ve aksamı gözden geçirilmelidir.

 - Uzun süre kullanılan tesisat suyu değiştirilmelidir. Kirlenen su ısı iletimini düşürür ve doğalgaz tüketimini arttırır.

 - Tesisat içindeki hava alınmalıdır.

 - Kombinin kir filtresi aşırı kirlendiyse değiştirilmelidir.

 - Kalorifer peteklerinin bakımları da ihmal edilmemelidir.

 

Tüm kombi bakımlarını yapan Eca kombi servisi, en hızlı ve en güvenilir hizmeti vererek Eca Kombi Servisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.